O mnie

Edyta
Dyńska

Certyfikowana lingeristka i trener z zakresu
makijażu permanentnego

Moim celem jest podkreślić twoje atuty i wydobyć naturalne piękno. Moja praca to pasja, której oddaje się bez reszty. Doświadczenie i kwalifikacje, będące drogą do perfekcyjnej pracy, zdobywałam w najlepszych placówkach w kraju.

 

Makijaż permanentny to sztuka która nie zna granic. Jako linergistka, która zwraca uwagę na najmniejszy szczegół oraz milimetr swoich prac, obiecuję że dokonam wszelkich starań, abyś dobrze czuła się ze swoim nowym spojrzeniem.

 

Serdecznie zapraszam

Akademia Brwi i Ust

Akademia Brwi i Ust to renomowane miejsce szkoleń z zakresu makijażu permanentnego w Gdyni. Dostosowana do najnowszych trendów i technik w branży urody, akademia oferuje wysokiej jakości kursy, prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Szeroki zakres programów szkoleniowych obejmuje zarówno makijaż permanentny brwi, ust, jak i inne zaawansowane techniki, zapewniając uczestnikom pełen zestaw umiejętności potrzebnych do profesjonalnej kariery w tej dziedzinie. Akademia Brwi i Ust w Gdyni to idealne miejsce dla osób pragnących zdobyć wiedzę i doświadczenie w dziedzinie makijażu permanentnego na najwyższym poziomie.